BaleaKézkrém Q10-zel száraz kezekre, FF15 fényvédelemmel, 100 ml
449 Ft
100 ml (4,49 Ft / 1 ml)áfával, plusz
Rendelhető
Normál kiszállítás 2-5 munkanapon
20 000 Ft -tól ingyenes kiszállítás
Ingyenes visszáru a dm üzletekben
Fizetés kényelmesen, online, bankkártyával
A lista vége
Termékinformációk
Termékleírás
Termékleírás
- Kézkrém Q10-zel és sárgabarackmag-olajjal
- FF15 fényvédő faktorral az UVA- és UVB-sugárzás ellen
- Intenzív ápolás a száraz kezeknek
- Kisimítja a bőrt és puhává varázsolja
- Vegán formula
A Balea Q10 kézkrém FF15 fényvédelemmel intenzív ápolást és megbízható védelmet nyújt a száraz kezek számára. A Q10 koenzimet és sárgabarackmag-olajat tartalmazó formula segít kisimítani a bőrt, miközben érezhetően puhává varázsolja a kezeket. A 15-ös fényvédő faktorral ellátott ápoló krém hatékonyan óvja a bőrt az UVA- és UVB-sugárzástól, így hozzájárulhat a bőr idő előtti öregedésének megelőzéséhez. Ez a Q10-es kézkrém ideális választás a mindennapi bőrápoláshoz, hiszen gyorsan beszívódik, és kellemesen ápolt bőrérzetet biztosít. Bőrkompatibilitás bőrgyógyászatilag jóváhagyott.
dm termékazonosító: 1709176
GTIN: 4070765001303
Termékjellemzők
Termékjellemzők
- Illatcsaládok:
- Gyümölcsös
- Alkalmazási terület:
- Test
- Bőrtípus:
- Vízhiányos
- Terméktulajdonságok:
- Színezőanyag mentes, Parabénmentes, Parafinmentes/ásványiolaj mentes, Vegán
Összetevők
Összetevők
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, DIBUTYL ADIPATE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, GLYCERYL STEARATE, ALCOHOL DENAT., BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, UBIQUINONE, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL, CANDELILLA CERA, SODIUM CETEARYL SULFATE, SODIUM HYDROXIDE, TETRASODIUM EDTA, PARFUM, LINALOOL, LINALYL ACETATE, CITRONELLOL, GERANIOL, VANILLIN, BENZALDEHYDE, CAPRYLYL GLYCOL, DECYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL.
Vállalat címe
Vállalat címe
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Gyártás helye
Gyártás helye
Németország
Ajánlás
Hasonló termékek
A lista vége
Mások még ezeket vásárolták
- Márka: Balea; Terméknév: Kézkrém ureával, igénybevett kezekre, 100 ml; Ár: 299 Ft; Alapár: 100 ml (2,99 Ft / 1 ml); dm márka logó; Elérhetőség: Állapot zöld Rendelhető, Állapot szürke dm üzlet kiválasztása
- Márka: Balea; Terméknév: Bőrfeszesítő testápoló Q10-koenzimmel és C-vitaminnal, minden bőrtípusra, 400 ml; Ár: 579 Ft; Alapár: 400 ml (1,45 Ft / 1 ml); Árréscsökkentés logó, dm márka logó; Elérhetőség: Állapot zöld Rendelhető, Állapot szürke dm üzlet kiválasztása579 Ft400 ml (1,45 Ft / 1 ml)Rendelhető
A lista vége
További termékek ebből a márkából: Balea


