BaleaKéz- és körömápoló balzsam kamillakivonattal, 100 ml
299 Ft
100 ml (2,99 Ft / 1 ml)áfával, plusz
Rendelhető
Normál kiszállítás 2-5 munkanapon
20 000 Ft -tól ingyenes kiszállítás
Ingyenes visszáru a dm üzletekben
Fizetés kényelmesen, online, bankkártyával
A lista vége
Termékinformációk
Termékleírás
Termékleírás
- Kéz- és körömápolás az igénybevett kezekre
- Kamillakivonattal
- Támogatja a bőr megújulását és a körmök rugalmasságát
- Pantenolt tartalmazó formulája bőrnyugtató és hidratáló hatású
- Vegán receptúra
A Balea kéz- és körömápoló balzsam kamillakivonattal bőrnyugtató ápolást nyújt az igénybevett kezeknek, valamint intenzíven kényezteti a bőrt és a körmöket. A kamillakivonattal és pantenollal dúsított hidratáló formula érezhetően nyugtatja a bőrt. Emellett a gazdag balzsam támogatja a bőr természetes megújulását és elősegíti a körmök rugalmasságát. A vegán receptúra gyorsan beszívódik, és kellemesen puha bőrérzetet hagy maga után. A bőrbarát jelleg bőrgyógyászatilag igazolt.
dm termékazonosító: 1709184
GTIN: 4070765001242
Termékjellemzők
Termékjellemzők
- Terméktulajdonságok:
- Színezőanyag mentes, Parabénmentes, Parafinmentes/ásványiolaj mentes, Vegán
Összetevők
Összetevők
Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Canola Oil, Panthenol, Bisabolol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Parfum, Sodium Cetearyl Sulfate, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Camphor, Citric Acid, Sodium Hydroxide
Használati információk
Használati információk
Naponta igény szerint masszírozza be a bőrbe.
Vállalat címe
Vállalat címe
MannSchröder GmbH
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
Gyártás helye
Gyártás helye
Németország
Ajánlás
Hasonló termékek
- Márka: Balea; Terméknév: Kézkrém ureával, igénybevett kezekre, 100 ml; Ár: 299 Ft; Alapár: 100 ml (2,99 Ft / 1 ml); dm márka logó; Elérhetőség: Állapot zöld Rendelhető, Állapot szürke dm üzlet kiválasztása
- Márka: Balea; Terméknév: Kézkrém 5% ureával, igénybevett kezekre, 30 ml; Ár: 289 Ft; Alapár: 30 ml (9,63 Ft / 1 ml); dm márka logó; Elérhetőség: Állapot zöld Rendelhető, Állapot szürke dm üzlet kiválasztása
A lista vége
Mások még ezeket vásárolták
- Márka: Balea; Terméknév: Kézkrém ureával, igénybevett kezekre, 100 ml; Ár: 299 Ft; Alapár: 100 ml (2,99 Ft / 1 ml); dm márka logó; Elérhetőség: Állapot zöld Rendelhető, Állapot szürke dm üzlet kiválasztása
- Márka: Balea; Terméknév: Krémtusfürdő mandulavirág és magnólia illattal, 300 ml; Ár: 255 Ft; Alapár: 300 ml (0,85 Ft / 1 ml); dm márka logó; Elérhetőség: Állapot zöld Rendelhető, Állapot szürke dm üzlet kiválasztása
A lista vége
További termékek ebből a márkából: Balea


