Balea MENSzenzitív borotvahab érzékeny bőrre, aloe verával, 300 ml
365 Ft
300 ml (1,22 Ft / 1 ml)áfával, plusz
Rendelhető
Normál kiszállítás 2-5 munkanapon
20 000 Ft -tól ingyenes kiszállítás
Ingyenes visszáru a dm üzletekben
Fizetés kényelmesen, online, bankkártyával
A lista vége
Termékinformációk
Termékleírás
Termékleírás
- Szenzitív borotvahab
- Érzékeny bőrre
- Nyugtatja és védi a bőrt borotválkozás közben
- Aloe verával
- Vegán
A Balea MEN szenzitív borotvahab kifejezetten az érzékeny férfi bőr igényeire lett kifejlesztve. Aloe verát tartalmazó, gazdag formulája gyorsan felpuhítja az arcszőrzetet, így a borotvapenge optimálisan siklik a bőrön, lehetővé téve a kíméletes és alapos borotválkozást. A szenzitív borotvahab használata hozzájárul a bőr borotválkozás közbeni megnyugtatásához és védelméhez az irritációval szemben. Hidratáló összetevői ápolják a bőrt, amely így érezhetően sima és ápolt lesz minden egyes borotválkozás után.
dm termékazonosító: 1615484
GTIN: 4070765015270
Termékjellemzők
Termékjellemzők
- Textúra / állag / felvitel:
- Hab
- Bőrtípus:
- Érzékeny
- Terméktulajdonságok:
- Alkoholmentes, Színezőanyag mentes, Parabénmentes, Parafinmentes/ásványiolaj mentes, Érzékeny bőrre, Vegán
Figyelmeztető adat
Figyelmeztető adat
FIGYELEM: Az edényben túlnyomás uralkodik: hő hatására megrepedhet. Napfénytől védendő. Nem érheti 50°C/122°F hőmérsékletet meghaladó hő. Ne lyukassza ki vagy égesse el, még használat után sem. Ne fújja a szembe. SZEMBE KERÜLÉS ESETÉN: Több percig tartó óvatos öblítés vízzel. Adott esetben a kontaktlencsék eltávolítása, ha könnyen megoldható. Az öblítés folytatása. Hőtől, forró felületektől, szikrától, nyílt lángtól és más gyújtóforrástól távol tartandó. Tilos a dohányzás. Gyermekektől elzárva tartandó. Kizárólag rendeltetésének megfelelő célra lehet használni. Csak teljesen üres állapotban szabad a szelektív hulladékgyűjtőbe dobni. 4 tömegszázalék gyúlékony összetevőt tartalmaz.
Összetevők
Összetevők
AQUA, GLYCERIN, TRIETHANOLAMINE, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, BUTANE, PROPANE, COCO-GLUCOSIDE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, SODIUM SILICATE, PARFUM, ALLANTOIN, PHENOXYETHANOL, TETRAMETHYLACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES.
Használati információk
Használati információk
Nedvesítse be bőrét vízzel. Használat előtt alaposan rázza fel a flakont és függőleges helyzetben nyomja ki a kívánt mennyiséget a tenyerébe. Egyenletesen oszlassa el arcán a borotvahabot. Borotválkozás után gondosan öblítse le.
Vállalat címe
Vállalat címe
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Gyártás helye
Gyártás helye
Franciaország
Ajánlás
Hasonló termékek
A lista vége
Mások még ezeket vásárolták
- Márka: Balea MEN; Terméknév: Eldobható borotva 2-pengés, aloevera- és E-vitamin-tartalmú krémezőcsíkkal, 10 db; Ár: 439 Ft; Alapár: 10 db (43,90 Ft / 1 db); Árréscsökkentés logó, dm márka logó; Elérhetőség: Állapot zöld Rendelhető, Állapot szürke dm üzlet kiválasztása439 Ft10 db (43,90 Ft / 1 db)Rendelhető
- Márka: Visiomax; Terméknév: Sóoldat minden típusú* kontaktlencse öblítésére és tárolására, 360 ml; Jogi kategória: Orvostechnikai eszköz; Ár: 999 Ft; Alapár: 360 ml (2,78 Ft / 1 ml); dm márka logó; Elérhetőség: Állapot zöld Rendelhető, Állapot szürke dm üzlet kiválasztása999 Ft360 ml (2,78 Ft / 1 ml)Rendelhető
- Márka: Balea MEN; Terméknév: Eldobható borotva 3-pengés, aloevera- és E-vitamin-tartalmú krémezőcsíkkal, 8 db; Ár: 719 Ft; Alapár: 8 db (89,88 Ft / 1 db); Árréscsökkentés logó, dm márka logó; Elérhetőség: Állapot zöld Rendelhető, Állapot szürke dm üzlet kiválasztása719 Ft8 db (89,88 Ft / 1 db)Rendelhető
- Márka: Visiomax; Terméknév: Kombinált oldat lágy kontaktlencsékhez, kontaktlencse-tároló tokkal, 360 ml; Jogi kategória: Orvostechnikai eszköz; Ár: 1 349 Ft; Alapár: 360 ml (3,75 Ft / 1 ml); dm márka logó; Elérhetőség: Állapot zöld Rendelhető, Állapot szürke dm üzlet kiválasztása1 349 Ft360 ml (3,75 Ft / 1 ml)Rendelhető
A lista vége
További termékek ebből a márkából: Balea MEN



