Balea MENUltra szenzitív borotvahab, 300 ml
509 Ft
300 ml (1,70 Ft / 1 ml)áfával, plusz
Rendelhető
Normál kiszállítás 2-5 munkanapon
20 000 Ft -tól ingyenes kiszállítás
Ingyenes visszáru a dm üzletekben
Fizetés kényelmesen, online, bankkártyával
A lista vége
Termékinformációk
Termékleírás
Termékleírás
- Borotvahab ultra érzékeny bőrre
- Hidratáló összetevőkkel a penge könnyed siklásáért
- Kifejezetten érzékeny és allergiára hajlamos bőrre
- Vegán
- Parfüm- és színezékmentes
A Balea MEN ultra szenzitív borotvahab kifejezetten a rendkívül érzékeny és allergiára hajlamos bőr igényeihez lett kifejlesztve. Parfüm- és színezékmentes formulája gyengéd ápolást nyújt borotválkozás közben. A hidratáló összetevők bevonják és felpuhítják a szőrszálakat, így a borotvapenge könnyedén siklik a bőrön. Az eredmény egy irritációmentes, ápolt és érezhetően sima bőrfelület. Az ultra szenzitív borotvahab használata hozzájárul a kényelmes borotválkozási élményhez minden nap.
dm termékazonosító: 1413947
GTIN: 4070765015317
Termékjellemzők
Termékjellemzők
- Textúra / állag / felvitel:
- Hab
- Bőrtípus:
- Érzékeny
- Terméktulajdonságok:
- Alkoholmentes, Színezőanyag mentes, Parabénmentes, Parafinmentes/ásványiolaj mentes, Parfüm mentes, Érzékeny bőrre, Vegán
Figyelmeztető adat
Figyelmeztető adat
FIGYELEM! Az edényben túlnyomás uralkodik: hő hatására megrepedhet. Napfénytől védendő. Nem érheti 50°C/112°F hőmérsékletet meghaladó hő. Ne lyukassza ki vagy égesse el, még használat után sem. Ne fújja a szembe. SZEMBE KERÜLÉS ESETÉN: Több percig tartó óvatos öblítés vízzel. Adott esetben a kontaktlencsék eltávolítása, ha könnyen megoldható. Az öblítés folytatása. Hőtől, forró felületektől, szikrától, nyílt lángtól, és más gyújtóforrástól távol tartandó. Tilos a dohányzás. Gyermekektől elzárva tartandó. Kizárólag rendeltetésének megfelelő célra lehet használni. Ne használja sérült vagy irritált bőrön. Csak teljesen üres állapotban szabad a szelektív hulladékgyűjtőbe dobni. 4 tömegszázalék gyúlékony összetevőt tartalmaz.
Összetevők
Összetevők
AQUA, TEA-STEARATE, GLYCERIN, BUTANE, LAURETH-23, PROPANE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, PHENOXYETHANOL.
Használati információk
Használati információk
Nedvesítse be a borotválandó területet vízzel. Használat előtt alaposan rázza fel a flakont, függőleges helyzetben tartva. Nyomja ki a kívánt mennyiséget, majd egyenletesen oszlassa el a borotvahabot. Borotválkozás után gondosan öblítse le.
Vállalat címe
Vállalat címe
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Gyártás helye
Gyártás helye
Franciaország
Ajánlás
Hasonló termékek
A lista vége
Mások még ezeket vásárolták
- Márka: Balea MEN; Terméknév: Szenzitív borotvahab érzékeny bőrre, aloe verával, 300 ml; Ár: 365 Ft; Alapár: 300 ml (1,22 Ft / 1 ml); Árréscsökkentés logó, dm márka logó; Elérhetőség: Állapot zöld Rendelhető, Állapot szürke dm üzlet kiválasztása
- Márka: Balea MEN; Terméknév: Eldobható borotva 3-pengés, aloevera- és E-vitamin-tartalmú krémezőcsíkkal, 8 db; Ár: 719 Ft; Alapár: 8 db (89,88 Ft / 1 db); Árréscsökkentés logó, dm márka logó; Elérhetőség: Állapot zöld Rendelhető, Állapot szürke dm üzlet kiválasztása719 Ft8 db (89,88 Ft / 1 db)Rendelhető
- Márka: Balea MEN; Terméknév: Eldobható borotva 2-pengés, aloevera- és E-vitamin-tartalmú krémezőcsíkkal, 10 db; Ár: 439 Ft; Alapár: 10 db (43,90 Ft / 1 db); Árréscsökkentés logó, dm márka logó; Elérhetőség: Állapot zöld Rendelhető, Állapot szürke dm üzlet kiválasztása439 Ft10 db (43,90 Ft / 1 db)Rendelhető
- Márka: ebelin; Terméknév: Vattakorong 100% pamutból, praktikus nagy kiszerelés, 140 db; Ár: 699 Ft; Alapár: 140 db (4,99 Ft / 1 db); dm márka logó; Elérhetőség: Állapot zöld Rendelhető, Állapot szürke dm üzlet kiválasztása
A lista vége
További termékek ebből a márkából: Balea MEN



